Preskočiť na obsah
Marek Palovič VINETA

Obchod

Marek Palovič VINETA

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Obec
Čaňa
Od roku
2007
IČO
43 533 922

Marek Palovič VINETA

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
044 14 Čaňa
Na trhu od
8. marca 2007
IČO
43 533 922
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Podnikanie v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Marek Palovič VINETA

Marek Palovič VINETA – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Čaňa. Podniká od 8. marca 2007.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad maloobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Marek Palovič VINETA
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 533 922
Dátum vzniku
8. marca 2007
Miesto podnikania
044 14 Čaňa
Živnostenský register
Okresný úrad Zvolen, vložka č. 670-15738
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Marek Palovič VINETA zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Marek Palovič VINETA?

Miesto podnikania je v obci 044 14 Čaňa.

Čím sa Marek Palovič VINETA zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod.

Aké je IČO – Marek Palovič VINETA?

IČO je 43 533 922.

Odkedy podniká Marek Palovič VINETA?

Podnikanie začalo 8. marca 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Marek Palovič VINETA podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese marek-palovic-vineta.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.